• Nasza grupa to Pszczółki- mamy już 5 lat.

Wśród nas jest 6 dziewczynek i 8 chłopców.

Pszczółki to grupa bardzo radosna i chętna do wspólnej zabawy.

Z zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w przedszkolu. Każdego  dnia poszerzają swoją wiedzę o otaczającym świecie.

A dlaczego nazywamy się Pszczółki?

Pszczoły żyją w rodzinach i my tworzymy taką przedszkolną rodzinkę!

W naszej sali jest jak w ulu – ciągły ruch i gwar. Pszczoły są symbolem porządku, pilności

i pracowitości.

I my staramy się być pilni i pracowici jak pszczółki. Przy wykonywaniu swojej pracy jesteśmy dokładni i wytrwali. Bardzo lubimy rysować, malować i wycinać, poznawać literki i literki.

Czy wiecie , że pszczoły lubią tańczyć ? Wykonują taniec okrągły, czyszczący, masażowy i taniec radości.

W ten sposób te owady porozumiewają się . My oczywiście najchętniej wykonujemy taniec radości . Wszystkie zabawy ruchowe i taneczne sprawiają nam dużo radości.