• Witamy serdecznie!

To my 6-latki z grupy „0” B. Jest nas 15-cioro : 7 dziewczynek i 8 chłopców.

Bardzo lubimy chodzić do szkoły, gdzie się bawimy i uczymy.

Każdy dzień to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia. Chętnie uczestniczymy we wszystkich zajęciach, które pomagają nam rozwijać naszą osobowość i talenty.
          Pełni zapału przygotowujemy się do roli ucznia. Rysujemy, malujemy, wycinamy, tańczymy, czytamy bajki i bardzo lubimy  śpiewać przeróżne piosenki. Bierzemy udział w zajęciach dodatkowych z j.ang., religii, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz logorytmiki.
          Uwielbiamy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań oraz budowanie różnych konstrukcji, zwłaszcza z klocków lego. wink

Jesteśmy samodzielni i koleżeńscy. Dużo radości sprawiają nam zabawy ruchowe na sali gimnastycznej i placu zabaw a także spacery. Wspaniale czujemy się w naszej grupie.