•

Cześć ! To my  – „Żabki”,  mamy już 6 lat i już niedługo kończymy przygodę z naszym przedszkolem i idziemy do szkoły.  Wśród nas jest 8 dziewczynek i  8 chłopców. Nasza pani to Natalia Żabczyńska

Ten rok jest dla nas wielkim wyzwaniem, ponieważ  wkroczyliśmy w świat liter i cyfr, aby dobrze przygotować się do niezwykle ważnej roli - pierwszoklasisty.  Każdego dnia z ogromną radością i zaciekawieniem odkrywamy nowe karty pracy w książkach „Razem uczymy się” wyd. Podręcznikarnia. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali jak i na placu zabaw. Chętnie poznajemy otaczający nas świat, jesteśmy twórczymi, dociekliwymi i bardzo pomysłowymi przedszkolakami. Uczymy  się zasad  bezpieczeństwa i zgodnego współżycia w grupie. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości potrafimy sprostać  wszystkim wyzwaniom. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wyzwania w klasie I.